(097) 537 14 33
Mytenderua@gmail.com
Вхід Реєстрація

Вхід та реєстрація

Вхід Реєстрація
  • Публікації
  • Учасникам ФДМУ
  • Учасникам ФГВО
  • Новини
  • Контакти
(097) 537 14 33
  • Аукціони
  • Об'єкти МП
  • Інформаційні повідомлення
  • Тарифи
    • ФГВФО
    • Мала приватизація
    • Продаж/оренда майна комунальних та державних підприємств
    • Надра
  • Ще
    • Новини
    • Контакти

Регламент

Регламент організації та проведення торгів на електронному майданчику

Української універсальної біржі


1. Загальні терміни


Відкрита частина електронного майданчика — загальнодоступна частина електронного майданчика, яка не вимагає реєстрації.

Документація — частина електронного майданчика, доступна тільки зареєстрованим Користувачам.

Замовник торгів — фізична чи юридична особа, в інтересах якої та за дорученням якої проводиться торгова процедура.

Заявка (пропозиція) — електронний документ, представлений Користувачем (зареєстрованим в якості Учасника) для участі в торговельній процедурі відповідно до цього Регламенту.

Електронний документ — документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа.

Електронний майданчик (ЕМ) — сайт в мережі Інтернет разом із сукупністю технічного обладнання, програмного забезпечення та організаційних заходів, які використовуються Оператором електронного майданчика для проведення електронних торгів.

Користувач — будьяка юридична особа, фізична особа — підприємець, фізична особа, зареєстрована на електронному майданчику.

Лот — закуповувана товарна позиція, що складає предмет торгової процедури, при цьому торгова процедура може включати один або декілька лотів.

Оператор електронного майданчика (площадки) — Українська універсальна біржа.

Замовник торгів — Користувач електронного майданчика, в інтересах і за замовленням якого проводиться торгова процедура на електронному майданчику.

Особистий кабінет — частина електронного майданчика, доступна тільки зареєстрованим Користувачам електронного майданчика, що знаходиться в закритій частині електронного майданчика, для доступу до якої необхідно пройти авторизацію, вказавши ім'я Користувача та пароль.

Реєстрація — надання, в установленому цим Регламентом порядку, можливості роботи в закритій частині електронного майданчика та здійснення на електронному майданчику юридично значимих дій.

Торгова процедура (торги) — процедура, що виконується на електронному майданчику і регламентована заданим способом її проведення, оповіщенням і документацією про проведення торговельної процедури, проведена з метою визначення покупців майна, що реалізуються Замовником торгів.

Учасник торгів — Користувач електронного майданчика, який подав Замовнику заяву на участь у торговельній процедурі у відповідності з цим Регламентом.


2. Загальні положення


2.1 Цей Регламент визначає порядок проведення конкурентних торгових процедур в електронній формі, умови участі сторін у процедурах електронних торгів, регулює відносини, що виникають між сторонами.

2.2 Регламент поширюється у формі електронного документа, розміщеного на сайті електронного майданчика Оператора в мережі Інтернет за адресою http://www.uub.com.ua/

2.3 Внесення змін (доповнень) до Регламенту, включаючи додатки до нього, проводиться Оператором електронного майданчика в односторонньому порядку.

2.4 Інформація про внесення змін та (або) доповнень до цього Регламенту здійснюється Оператором шляхом обов'язкового розміщення зазначених змін і (або) доповнень на сайті електронного майданчика Оператора за адресою http://www.uub.com.ua/.

2.5 Цей Регламент є публічною офертою, яку юридична чи фізична особа акцептує за допомогою проходження реєстрації на електронному майданчику Оператора, що тягне повну згоду з усіма положеннями даного Регламенту, породжує обов'язки його дотримання.

2.6 Приєднуючись до цього Регламенту, Користувач повністю і безумовно приймає умови, вимоги та процедури, які визначаються Регламентом, включаючи додатки до нього, в редакції, що є чинними на момент подання заяви на реєстрацію, а також приймає зміни (доповнення), що вносяться до Регламенту, і зобов'язується самостійно ознайомлюватися зі змінами (доповненнями) Регламенту.

2.7 Оператор може розміщувати у Відкритій частині електронного майданчика документи і інструкції щодо здійснення окремих функцій на електронному майданчику. Всі документи і інструкції, які розміщуються Оператором у Відкритій частині електронного майданчика, розроблені відповідно до Регламенту і не суперечать йому. У разі виникнення суперечності між положеннями Регламенту та положеннями інших документів та інструкцій, підлягають застосуванню положення цього Регламенту.

2.8 Цей Регламент є договором приєднання відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України.

2.9 При проходженні реєстрації юридична чи фізична особа приймає умови цього Регламенту і всі його додатки в редакції, чинній на момент реєстрації, а також усі подальші зміни (доповнення), що вносяться до Регламенту, відповідно до умов цього Регламенту.


3. Використання електронних документів на електронному майданчику


3.1 Всі документи і відомості, пов'язані з організацією та проведенням електронних процедур, представлені у вигляді електронних документів.

3.2. Час електронного майданчика синхронізується не рідше одного разу на добу з одним із серверів точного часу (київський час): ntp.time.in.ua, ntp.colocall.net.

3.3. Термін зберігання документів, відомостей, інформації на електронних носіях інформації повинен бути не меншим за строк, встановлений законодавством для відповідних документів на папері.


4. Права та обов’язки сторін


4.1. Користувач електронного майданчика повинен:

4.1.1. Дотримуватися цього Регламенту при виконанні будь—яких дій на електронному майданчику;

4.1.2. Своєчасно вносити зміни в інформацію про себе (не пізніше ніж протягом 5 (п'яти) календарних) днів після настання відповідної події), направлену при реєстрації на електронному майданчику, шляхом розміщення на електронному майданчику актуальних копій документів, направлених при реєстрації на електронному майданчику;

4.1.3. Забезпечувати збереження в таємниці імені Користувача і пароля Користувача електронного майданчика, наданих йому для роботи на електронному майданчику. При виникненні підозр щодо несанкціонованого використання їх третіми особами негайно повідомляти про це Оператора;

4.1.4. Пройти реєстрацію на електронному майданчику відповідно до порядку, встановленого цим Регламентом;

4.1.5. Своєчасно оплачувати послуги Оператора відповідно до положень Регламенту;

4.1.6. Чітко дотримуватися вимог Регламенту, що пов'язані з проведенням торгів на електронному майданчику, в тому числі своєчасно і в порядку, який передбачений Регламентом, надавати Оператору електронного майданчика необхідну достовірну інформацію;

4.1.7. Виконувати інші зобов'язання, передбачені цим Регламентом.

4.2. Оператор електронного майданчика має право:

4.2.1. Перевіряти достовірність даних, наданих Користувачем;

4.2.2. Припиняти доступ Користувача до роботи в «Особистому кабінеті» на електронному майданчику за недотримання положень цього Регламенту або припиняти такий доступ до повного усунення допущених порушень;

4.2.3. Використовувати інформацію про Користувача (найменування, логотип, назва торгової марки) для розміщення на Інтернет—ресурсі, рекламних матеріалах та презентаціях Української універсальної біржі.

4.3. Оператор електронного майданчика зобов'язаний:

4.3.1. Забезпечувати технічну можливість участі у відкритих торгових процедурах, що проводяться на електронному майданчику, а також рівний доступ Користувачів до участі у відкритих торгових процедурах, в тому числі до інформації про проведення торгів;

4.3.2. Забезпечити працездатність і функціонування електронного майданчика у відповідності з порядком, встановленим цим Регламентом;

4.3.3. Забезпечити безперервність проведення процедур в електронній формі, надійність функціонування програмних і технічних засобів, що використовуються для проведення процедур;

4.3.4. Забезпечити захист інформації, що міститься в заявках на участь (пропозиціях), а також в інших документах, які надаються користувачами, шляхом використання апаратних і програмних засобів, в тому числі зберігання цієї інформації, попередження і припинення знищення інформації, її несанкціонованої зміни та копіювання, порушення штатного режиму обробки інформації, включаючи технологічну взаємодію з іншими інформаційними системами.


5. Вимоги до автоматизованого робочого місця для роботи на електронному майданчику


5.1. Доступ до електронного майданчика здійснюється через сайт в мережі "Інтернет", розміщений за адресою http://www.uub.com.ua/.

5.2. Електронний майданчик працює по даті і часу часового поясу, в якому розташований м.Київ (за київським часом). Форматом застосування позначення дати на електронному майданчику є — день.місяць.рік, формат часу — години: хвилини і години: хвилини: секунди: мілісекунди (де годинник вказується в 24—годинному форматі).


6. Порядок реєстрації на електронному майданчику


6.1. Для забезпечення доступу до участі в торгових процедурах, що проводяться на електронному майданчику, необхідно пройти процедуру реєстрації.

6.2. Для реєстрації на електронному майданчику юридична особа, фізична особа — підприємець чи фізична особа направляє Оператору через електронний майданчик наступні відомості:

  • заяву на реєстрацію (із зазначенням інформації про себе, а також ролі «Учасник торгів» та / або «Замовник торгів»).

Для спрямування зазначених документів та відомостей необхідно заповнити електронну форму (анкету) на електронному майданчику відповідно до інструкції.

6.3. У строк не більше 5 (п'яти) робочих днів з моменту надходження документів та відомостей на реєстрацію Оператор зобов'язаний прийняти рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації. Заявнику може бути відмовлено в реєстрації у випадку неподання необхідних відомостей, або у випадку, якщо подані Заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам або в них виявлено недостовірну інформацію чи подані відомості є недостовірними.

6.4. У разі прийняття рішення про реєстрацію, на вказану заявником адресу електронної пошти надсилається повідомлення про реєстрацію. З моменту реєстрації юридичної особи, фізичної особи — підприємця або фізичної особи, він набуває статусу Користувача.

6.5. У разі прийняття рішення про відмову в реєстрації, на вказану адресу електронної пошти надсилається повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови та її обґрунтуванням. Після усунення зазначених підстав для відмови в реєстрації Заявник має право повторно подати заяву на реєстрацію.

6.6. Доступ в закриту частину електронного майданчика і особистий кабінет Користувача,отримують тільки особи, які пройшли процедуру реєстрації.

6.7. З моменту подання заяви на реєстрацію вважається, що особа ознайомилася з даним Регламентом та повністю погодилася з цим Регламентом.

6.8. Реєстрація особи може бути призупинена або анульована Оператором у разі порушення зазначеною особою вимог цього Регламенту, документів, які регламентують проведення окремих торгових процедур на електронному майданчику, або порушення договірних зобов'язань. В такому випадку ця особа втрачає статус Користувача електронного майданчика.


7. Порядок проведення торгової процедури


7.1. На електронному майданчику передбачено проведення торгової процедури:

  • Аукціон з продажу майна/товарів;

7.2. Торгова процедура може бути відкритою або закритою за складом Учасників. У відкритій торговельній процедурі вправі взяти участь будь—який Учасник торгів. У закритій торгової процедурі можуть взяти участь тільки ті Учасники торгів, яким Замовник торгів направив персональні запрошення за допомогою електронного майданчика.

7.3. Для публікації торгової процедури Замовник торгів формує та затверджує на електронному майданчику Оголошення про проведення торговельної процедури, в якому може вказуватись: спосіб її проведення, інформація про предмет договору (що складається з одного або декількох лотів), умови договору, інформація про порядок і умови проведення торговельної процедури, за необхідності з додаванням документації про проведення торговельної процедури, та інші відомості.

7.4. Правила та особливості проведення торговельної процедури встановлюються Замовником в документації про проведення торговельної процедури або в договорі.

7.5. При оголошенні відкритої торговельної процедури Оголошення про проведення торговельної процедури публікується у відкритій частині електронного майданчика.

7.6. Замовник торговельної процедури вправі у будь—який час відмовитися від її проведення, зняти з продажу будь—який з лотів аьо усі лоти з обгрунтуванням свого рішення.

7.7. При роботі на електронному майданчику, Учасники торгів своєчасно, згідно з визначеним цим Регламентом порядком, самостійно здійснюють дії по участі в торгових процедурах.

7.8. Будь—яка пропозиція Учасника торгів, спрямована через електронний майданчик в ході участі в торговельній процедурі, незалежно від способу проведення торговельної процедури, вважається офертою. Учасник торгів зобов'язується укласти угоду з Замовником чи Замовником торгової процедури на запропонованих умовах, а також на умовах, зазначених у повідомленні та документації про проведення торговельної процедури, у випадку, якщо він буде визнаний Переможцем у відповідності з цим Регламентом та умовами торгової процедури.

7.9. Договір за результатами проведення торговельної процедури укладається між Замовником торгової процедури та Переможцем поза електронним майданчиком, в письмовій формі або іншим способом, передбаченим законодавством.


8. Порядок проведення аукціону з продажу майна/товарів


8.1. Під відкритим аукціоном з продажу майна/товарів розуміється спосіб проведення торгової процедури на електронному майданчику, при якому Замовник визначає Переможця, що запропонував найвищу ціну за відповідний лот. Процедура проводиться шляхом підвищення стартової (початкової) ціни лоту Учасниками аукціону, які були допущені до участі в аукціоні та визначені Учасниками аукціону. Подача цінових пропозицій Учасниками аукціону може відбуватись багаторазово.

8.2. Для участі в торговій процедурі Користувач (зареєстрований в якості Учасника) торгів в “Особистому кабінеті” заповнює та відправляє Заявку.

8.3. Заявка має відповідати вимогам, вказаним Замовником в Оголошенні та документації про проведення торгової процедури. Заявка не повинна містити пропозицію Користувача (зареєстрованого в якості Учасника) щодо ціни договору.

8.4. Учасник має право подати Заявку на будь—який лот торгової процедури до закінчення терміну прийому заявок, встановленого Замовником в Оголошенні про проведення торгової процедури.

8.5. Після закінчення терміну прийому Заявок, Замовник розглядає подані Заявки та приймає рішення щодо допуску Користувачів до участі в аукціоні. Рішення Замовника щодо допуску до аукціону приходить у вигляді повідомлення в особистий кабінет Користувача.

8.6. Проведення аукціону починається з дати та часу, визначених в Оголошенні про проведення аукціону. Під час аукціону (по відношенню до кожного лота) відбувається підвищення початкової ціни шляхом багаторазового подання пропозицій щодо ціни договору Учасником, допущеним Замовником до участі в аукціоні.

8.7. Під час проведення аукціону автоматично відхиляються пропозиції, що подані після закінчення визначеного даним Регламентом терміну завершення подачі пропозицій, а також пропозиції, що містять ціну, яка збільшена на величину що не відповідає “кроку аукціону”, визначеного в Оголошенні про проведення аукціону. У разі відхилення пропозиції Учаснику направляється відповідне повідомлення із зазначенням причини.

8.8. На сторінці проведення аукціону забезпечено розміщення інформації про термін, протягом якого можна подати цінову пропозицію, а також інформація про представлені цінові пропозиції із зазначенням часу їх представлення. Не публікується інформація про найменування осіб, які подають конкуруючі цінові пропозиції.

8.9. На початку проведення аукціону встановлюється час представлення цінових пропозицій, що складає 10 хвилин від початку аукціону. Після отримання цінової пропозиції встановлюється час представлення пропозицій, що складає 10 хвилин з моменту отримання останньої цінової пропозиції. У разі закінчення терміну представлення цінових пропозицій відбувається автоматичне завершення аукціону.

8.10. Після завершення аукціону Замовник формує на електронному майданчику протокол підведення підсумків торгів (по кожному лоту), який містить інформацію про Переможця аукціону, що запропонував найбільшу ціну. Протокол затверджується Замовником та публікується на електронному майданчику.


9. Відповідальність сторін


9.1. За невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим Регламентом Користувачі електронного майданчика несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

9.2. Оператор не несе відповідальності за будь—які збитки, втрати, які понесли Користувачі з причини недотримання ними вимог цього Регламенту, а також у наступних випадках:

  • відсутність у користувачів електронного майданчика комп'ютерної техніки з необхідним набором програмно—технічних можливостей, що задовольняють вимогам для роботи в системі;
  • наявність програмно—технічних обмежень і налаштувань, які містилися у комп'ютерній техніці Користувача, що не дозволило Користувачеві повноцінно працювати на електронному майданчику;
  • неможливість роботи з причини зараження комп'ютерної техніки Користувача вірусами (в цьому випадку електронний майданчик не пропускає жодної інформації з комп'ютерів, заражених комп'ютерними вірусами);
  • недоліки в роботі мережевих систем та обмеження, а також збої в роботі апаратно—технічного комплексу, що призвели до нерегламентованих і непередбачених тимчасових відключень від мережі Інтернет, і не дозволили повноцінно працювати на електронному майданчику.

9.3 Оператор електронного майданчика не несе відповідальності за будь—які збитки, втрати, які понесли Користувачі з причини неналежного вивчення інформації, що стосується роботи на електронному майданчику:

  • незнання Користувачами положень цього Регламенту, зневагу і неналежне виконання всіх вимог і процедур, зазначених у цьому Регламенті, діючих документах на електронному майданчику та в Оголошеннях про проведення торгових процедур, що призвело до прийняття на себе додаткових, зайвих і незапланованих зобов'язань перед іншою Стороною і негативно позначилося на фінансовому стані та діловій репутації Користувача електронного майданчика;
  • дії, вчинені на електронному майданчику третіми особами через їхню некомпетентність і незнання чинного законодавства України та цього Регламенту, які призвели до прийняття Користувачем на себе додаткових, зайвих і незапланованих зобов'язань перед іншими Користувачами на електронному майданчику.

9.4 За недотримання або неналежне дотримання вимог, передбачених чинним законодавством України, цим Регламентом Оператор електронного майданчика несе відповідальність відповідно до чинного законодавства України.


10. Форс—мажор


10.1. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання прийнятих на себе згідно цього Регламенту зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком обставин непереборної сили, а саме: стихійних лих, епідемій, вибухів, пожеж та інших надзвичайних обставин. Наявність форс—мажорних обставин має бути підтверджена довідкою уповноваженого органу згідно з чинним законодавством України. При цьому термін виконання зобов'язань за цим Регламентом продовжується пропорційно часу, протягом якого діяли такі обставини.

10.2. Сторона, для якої наступили форс—мажорні обставини, повинна негайно сповістити у письмовій формі Оператора про настання, передбачуваний термін дії і припинення форс — мажорних обставин.

10.3. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про настання обставин непереборної сили тягне за собою втрату права посилатися на такі обставини.


11. Вирішення спорів


11.1. Технічна служба Оператора і фахівці єдиної електронної пошти etp@uub.com.ua розглядають всі звернення, які надходять на електронний майданчик.

11.2. Термін відповіді на звернення становить не більше тридцяти днів з моменту отримання та реєстрації звернення за умови, що воно складено у належній формі.

11.3. Оператор залишає за собою право не відповідати на звернення, предмет яких не входить до компетенції Оператора.

11.4. Сторони повинні докласти всіх зусиль, щоб шляхом прямих переговорів, в претензійному порядку досягнути двостороннього задоволення всіх суперечностей або спірних питань, що виникають між ними в рамках даного Регламенту, на підставі чинного законодавства України.

11.5. Будь—яка Сторона може вимагати вирішення неврегульованого спірного питання в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.


12. Тарифна політика


13.1. Вартість послуг Оператора електронного майданчика визначається Оператором електронного майданчика та Замовником торгів окремо по кожній торговій процедурі.

  • Публікації
  • Новини
  • Контакти
(097) 537 14 33
Mytenderua@gmail.com
  • Публікації
  • Новини
  • Контакти
(097) 537 14 33

Mytenderua@gmail.com

© 2018, mytender.com.ua

Розробка сайту — «React Logic»